ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Випрямляч Ga.Ma ELEGANCE DIGITAL

Хіт продажу Рекомендуємо
Випрямляч Ga.Ma ELEGANCE DIGITAL
На складі 1030 1 030 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Gama
Наявність: На складі
Модель: P21.ELEGANCE.DGT
Знижки постійним клієнтам!
Офіційна гарантія якості!
Доставка товарів по всій країні!

Популярний випрямляч для волосся GAMA ELEGANCE тепер з цифровим керуванням і носить назву GAMA ELEGANCE DIGITAL. Новинка оснащена цифровим LCD дисплеєм та контролером, завдяки яким процес випрямлення стане ще простіше. Діапазон нагрівання злегка змінився - тепер пластини гріються від 150 до 230 °C з кроком в 10 градусів. Це дозволить більш гнучкіше використовувати випрямляч при температурах від 190 до 230 градусів.

Як і раніше, модель оснащена рухливими плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям. Особливістю моделі є її довгі пластини розміром 25 x 120 мм, що дозволяє вирівнювати більше волосся за раз. Турмалінові пластини мають гарне ковзання, а в поєднанні з системою компенсації тиску, забезпечить рівномірний тиск по всій притискній поверхні пластин, чим виключить можливі мікротравми волосся, отримані механічним шляхом. Природні властивості турмаліну виділяти негативні іони під час роботи позитивно впливають на стан Вашого волосся. Волосяні лусочки при цьому краще закриваються, що забезпечує збереження природної вологи волосся.

Варто виділити оригінальну форму корпусу моделі ELEGANCE DIGITAL. У руці випрямляч сидить зручно, а тонкий округлий корпус дозволяє виконувати накрутку волосся і забезпечити гарні великі локони. Для зручного притиску волосся на кінці корпусу реалізовані спеціальні насічки для більш зручного і безпечного хвату за корпус випрямляча.

Автоматичне вимкнення випрямляча через 60 хвилин зробить експлуатацію безпечною. Якщо Ви раптом забудете вимкнути випрямляч - він вимкнеться самостійно, заощадивши Вам нерви і електрику. Система подвійного вольтажу дозволить використовувати випрямляч в будь-якій країні світу.

  • Ультратонкий дизайн і легка вага
  • Цифрове управління з LCD дисплеєм
  • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям
  • Розмір пластин 120 x 25 мм
  • Цифрове регулювання температури нагріву (150 - 230 ° C)
  • Автопереключення напруги 110/220 В
  • Автовідключення через 60 хвилин
  • Замок для пластин
  • Обертання шнура на 360 °
  • Довгий і м'який шнур живлення
Випрямлячі
Лінія продукції Elegance
Тип випрямляча Випрямляч
Покриття пластин Турмалінове
Температура нагріву До 230°C
Терморегулятор Так
Цифровий дисплей Так
Рекомендуємо для Домашнього застосування

Написати відгук

Рекомендовані товари

Останні відгуки