ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Випрямляч Ga.Ma CP1 NOVA DIGITAL W&L 5D THERAPY

Випрямляч Ga.Ma CP1 NOVA DIGITAL W&L 5D THERAPY
На складі 1590 1 590 грн
1 750 грн Знайшли дешевше?
Ви зекономите: 160 грн (-9%)
Виробник: Gama
Наявність: На складі
Модель: GI0301
Знижки постійним клієнтам!
Офіційна гарантія якості!
Доставка товарів по всій країні!

Модель CP1 NOVA DIGITAL WIDE & LONGER 5D THERAPY входить до серії захисту і догляду за волоссям GAMA 5D THERAPY. Цей випрямляч є яскравим представником професійних випрямлячів GAMA, створених з використанням новітніх технологій і розробок, які зроблені, щоб забезпечити ефективне і безпечне випрямлення волосся.

Родзинкою моделі є наявність технології інфрачервоного нагріву INFRARED HEAT. Спеціальний пристрій прогріває Ваше волосся в інфрачервоному діапазоні. Завдяки особливостям інфрачервоного випромінювання, м'яке тепло проникає в середину волосини, забезпечуючи її прогрів зсередини. Такий підхід підвищує ефективність випрямлення волосся, а також зберігає здоров'я волосся, не дозволяючи йому втратити велику кількість природної вологи. Довгі хвилі інфрачервоного діапазону добре проникають всередину волосся і сприяють м'якому прогріванню із середини, а також прискорюють процес закриття волосяних лусочок.

Захищає волосся система іонізації GAMA ION PLUS. Розроблена в GAMA, власна технологія іонізації здатна виділяти до 80% більше негативних іонів. Така іонізація чудово зніме статику з Вашого волосся, зробить його слухняним, дуже м'яким і блискучим.

Випрямляч CP1 WIDE TOURMALINE 5D оснащений плаваючими пластинами збільшеного розміру з турмаліновим покриттям. Рухливі пластини більш безпечні в експлуатації і забезпечать рівномірний розподіл тиску на волосся. Турмалін має гарне ковзання, а також природню властивістю виділяти негативні іони під час роботи. Це послужить додатковим захистом для волосся в процесі випрямлення, а також забезпечить легку роботу з випрямлячем.

Технологія IHT забезпечує рівномірний і миттєвий нагрів пластин по всьому периметру. Цифрове управління з LCD дисплеєм дозволяє регулювати нагрів пластин від 160 до 2300C. Регульована температура дозволяє використовувати випрямляч з волоссям будь-якого типу і стану.

  • IHT INSTANT TECHNOLOGY - миттєвий рівномірний нагрів
  • Турмалінові пластини розміром 30 x 110 мм
  • Система плаваючих пластин
  • Технологія іонізації волосся Ion Plus
  • Технологія захисту і відновлення волосся Ozone3Ion
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Технологія Nano Silver
  • Регульована температура нагріву в діапазоні від 150 до 2300C
  • LCD дисплей і цифрове управління
  • Технологія інфрачервоного нагріву INFRARED HEAT
Випрямлячі
Лінія продукції 5D Therapy
Тип випрямляча Випрямляч
Іонізація/Лазерна Іонізація Так
Покриття пластин Турмалінове
Температура нагріву До 230°C
Терморегулятор Так
Цифровий дисплей Так
Рекомендуємо для Домашнього застосування

Написати відгук

Рекомендовані товари

Останні відгуки