ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Про нас

GA.MA Professional - це відомий італійський бренд, який вже понад 40 років виробляє різний перукарський електро інструмент високої якості за новітніми технологіями.

"Ми пропонуємо професійні інструменти для турботи про Вашу красу."
Девіз GA.MA Professional

Цей девіз протягом 40 років роботи надихає фахівців GA.MA Professional на те, щоб займати лідируючу позицію в сфері професійних інструментів для волосся, таких як випрямлячі для волосся, машинки для стрижки, і продавати свою продукцію в більш, ніж 50 країнах світу.

Історія GA.MA Professional

Історія GA.MA Professional почалася в 1969, коли група стилістів об'єдналася в пошуку нових інструментів для укладання волосся, помітивши тенденцію до створення нових стилів у деяких салонах краси. Так і народився проект GAMA Professional, представлений першим професійним випрямлячем для волосся, з якого власне і почався сплеск професійного інтересу до бренду на міжнародному рівні.

Для створення образів за лаштунками модних показів і в салонах краси стилісти почали використовувати продукти GA.MA Professional, що стало запорукою успіху торгової марки.

Розробка інструментів GAMA Professional

Постійний пошук рішень для поліпшення продуктів привів компанію до проведення власних досліджень і створення інноваційних технологій, які виявилися дуже успішними.

З розробкою в кінці 90-х років нової технології швидкого нагрівання (QuickHeat), випрямлячі для волосся фірми GAMA зробили мрію реальністю: праску для волосся GAMA, готову до роботи всього за кілька секунд, що не могло не зробити революцію в салонах краси.

В останні роки бренд GAMA Professional розширив свою концепцію краси і стилю, пропонуючи не тільки випрямлячі для волосся, але і щипці для завивки волосся, професійні машинки для стрижки волосся і фени для своїх клієнтів.

GAMA Professional в світі

Почавши свою діяльність з італійського ринку, фірма GA.MA розширювала присутність своєї продукції в салонах краси на міжнародному рівні, за допомогою аргентинських, іспанських, російських, бразильських і французьких стилістів.

У компанії є власні представництва в Україні, країнах Південної Америки, а також точки продажів продукції більш ніж в 50 країнах світу. Дослідницькі лабораторії GA.MA Professional знаходяться в Італії, Аргентині та Китаї. Там проводитися тестування нових розробок для їх інтеграції в інший культурний осередок, а так же проводитися їх адаптація до смаків людей і тенденціям в різних країнах.

Діяльність торгової марки в галузі досліджень знаходиться в постійному розвитку в різних частинах світу, для того, щоб постійно пропонувати новинки стилістам і звичайним покупцям, яких цікавий стиль і турбота про своє волосся.