ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Випрямляч Ga.Ma ATTIVA DIGITAL ION PLUS

Рекомендуємо PRO лінія
Випрямляч Ga.Ma ATTIVA DIGITAL ION PLUS
На складі 1230 1 230 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Gama
Наявність: На складі
Модель: P21.CP9DLTO.NR
Знижки постійним клієнтам!
Офіційна гарантія якості!
Доставка товарів по всій країні!

Утюжок GAMA серії ATTIVA DIGITAL ION PLUS - це популярний випрямляч GAMA, який поєднує в собі сучасні технології для ефективних вирівнювання і захисту волосся, і традиційний ергономічний дизайн випрямлячів серії ATTIVA.

Модель оснащена нерухомими пластинами з турмаліновим покриттям, яке надає волоссю додаткового захисту при використанні випрямляча. Турмалін має природню властивість вивільняти при нагріванні негативні іони, які стимулюють кутикулу до закриття і збереженню природної вологи волосся. Турмалінові пластини мають гарне ковзання по волоссю, тому випрямляти волосся даною моделлю одне задоволення.

Випрямляч ATTIVA DIGITAL ION PLUS багато хто знає як Attiva Digital Tourmaline Laser Ion, але оскільки з недавнього часу GAMA застосовує в утюжках більш сучасну систему іонізації ION PLUS, назву моделі було змінено. Система іонізації ION PLUS володіє перевагою в порівнянні з традиційною системою іонізації - вона виробляє на 80% більше негативних іонів. З перших секунд включення випрямляча, спеціальний пристрій виробляє мільйони негативних іонів, які відмінно знімають статику з волосся, надаючи йому м'якості, слухняності та блиску.

Випрямляч ATTIVA має цифрове управління температурою нагріву з LCD дисплеєм. Цифровий терморегулятор дозволяє задавати температуру нагрівання пластин в діапазоні 150 - 220 C0 з кроком регулювання 10 градусів. Кнопки управління знаходяться на внутрішній стороні ручки, а значить, не будуть заважати при роботі з утюжком і не дозволять випадково змінити температуру нагрівання.

Ще однією перевагою моделі є її ергономічний корпус. Округла форма дозволяє виконувати завивку, що, безумовно, стане додатковою перевагою даної моделі. Випрямляч досить компактний і має довжину 25 см. Поворотний шнур довжиною 3 метри буде практично непомітним в роботі і забезпечить хорошу ступінь свободи. Наявність системи подвійного вольтажу дозволить Вам брати випрямляч в будь-яку країну світу.

  • Турмалінові пластини розміром 23 x 95 мм
  • Ультрашвидкий нагрів
  • 2 в 1 - випрямлення і завивка волосся
  • Професійний провід довжиною 3 м з гачком для підвішування і обертанням
  • Технологія іонізації ION PLUS
  • Цифрове управління з LCD дисплеєм
  • Регулювання температури в діапазоні 150 - 220 °C
  • Система подвійного вольтаж 110 - 240 В
Випрямлячі
Лінія продукції Attiva
Тип випрямляча Випрямляч
Іонізація/Лазерна Іонізація Так
Покриття пластин Турмалінове
Температура нагріву До 230°C
Терморегулятор Так
Цифровий дисплей Так
Рекомендуємо для Салону/Перукарні

Написати відгук

Рекомендовані товари

Останні відгуки