ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Випрямляч Ga.Ma ATTIVA DIGITAL

Випрямляч Ga.Ma ATTIVA DIGITAL
На складі 1190 1 190 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Gama
Наявність: На складі
Модель: GI0735
Знижки постійним клієнтам!
Офіційна гарантія якості!
Доставка товарів по всій країні!

Випрямляч для волосся GAMA ATTIVA DIGITAL - це яскравий представник утюжків для волосся GAMA популярної серії ATTIVA. Модель оснащена сучасними технологіями управління та захисту волосся. Особливістю моделі є округлий корпус, який дозволяє не тільки випрямляти волосся, але і виконувати завивку.

Модель P21.CP9DTO.BN має цифрову систему управління з LCD дисплеєм. Регулювання температури здійснюється в межах 150 - 230 °C. Такий широкий діапазон регулювання температури дозволить використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся, включаючи і кератиновие випрямлення. Обраний режим роботи завжди відображається на дисплеї, а кнопки на внутрішній стороні не поміщають в процесі роботи і не дозволять випадково змінити температуру.

Утюжок GAMA ATTIVA DIGITAL оснащений плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям. Плаваюча система забезпечує ідеальне зіткнення пластин з волоссям незалежно від товщини пасма, а також компенсує зайвий тиск на волосся, щоб його не травмувати. Турмалін, виділяючи негативні іони, додасть волоссю м'якості й блиску. Його природні властивості вивільняти негативні іони при нагріванні безумовно матимуть позитивний вплив на здоров'я волосся, захищаючи його від втрати природної вологи.

Як вже зазначалося вище, головною особливість дизайну моделі є її округлий корпус, який дозволяє виконувати завивку волосся. Як і решта серіії ATTIVA, даний випрямляч має компактний корпус довжиною 25 см. Поворотний шнур довжиною 3 метри дозволить Вам відчути свободу в роботі і буде практично непомітним. Крім того, система подвійного вольтажу дозволяє використовувати випрямляч в будь-якій країні світу.

  • Плаваючі пластини розміром 23 x 95 мм
  • Турмалінове покриття пластин
  • Цифровий терморегулятор з LCD дисплеєм
  • Регулювання температури в діапазоні 150 - 230 C0
  • Ультрашвидкий нагрів
  • 2 в 1 - випрямлення і завивка волосся
  • Професійний провід з обертанням довжиною 3 метри
Випрямлячі
Лінія продукції Attiva
Тип випрямляча Випрямляч
Покриття пластин Турмалінове
Температура нагріву До 230°C
Терморегулятор Так
Цифровий дисплей Так
Рекомендуємо для Домашнього застосування

Написати відгук

Рекомендовані товари

Останні відгуки