ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Огляд лінії випрямлячів GA.MA Attiva CP9

Огляд лінії випрямлячів GA.MA Attiva CP9

2018-05-20 11:38:31   0   1040

Лінія випрямлячів GA.MA CP9 носить назву Attiva - це лінія стильних і витончених інструментів для укладання волосся з прямою закругленою формою яка полегшує створення кучерів і гладких укладок кожен день.

Випрямлячі GA.MA CP9 доступні в чотирьох варіантах конфігурації і двох варіантах забарвлення. У лінії можна зустріти, як "прості" моделі випрямлячів без терморегулятора з постійною робочою температурою, так складніші моделі з цифровим терморегулятором, рідкокристалічним дисплеєм і іонізацією. Така різноманітність дозволяє використовувати випрямлячі для волосся GAMA, як для роботи в салоні краси, так і для щоденного застосування в домашніх умовах, вибираючи з бажаних функцій в приладі і бюджету.

Всі випрямлячі GAMA CP9 мають турмалінове покриття нагрівальних пластин, що дає можливість легко створювати різні укладки (об'ємні, хвилясті або з прямим волоссям), дбайливо впливаючи на волосся, захищаючи їх і роблячи м'якими, шовковистим і блискучим.

Завдяки 3 метровому поворотному кабелю всі випрямлячі дуже зручні в роботі і можуть бути використані під будь-яким кутом.

Моделі випрямлячів GA.MA CP9 Attiva Tourmaline і GA.MA CP9 Attiva Tourmaline Laser Ion випускаються виключно в чорному кольорі, а моделі GA.MA CP9 Attiva Digital Tourmaline і GA.MA CP9 Attiva Digital Tourmaline Laser Ion можна придбати як чорного, так і білого кольору.

Випрямлячі GAMA Attiva - це захист волосся, стильність і надійність при створенні будь-якого стилю!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані товари