ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Технології

GAMA для жінок, GAMA для профессионалов.

Кращі салони вибирають GAMA PROFESSIONAL - світ, де стилісти працюють з інструментами, які їх надихають на нові ідеї та творчість.
Дизайн і технології є основою справжньої італійської якості, розроблені і створені спеціально для стилістів і жінок, які дбають про своє волосся.
Наші фени, випрямлячі волосся і машинки для стрижки реалізовані з використанням передових технологій для створення креативних образів і збереження волосся здоровими і захищеними навіть в процесі укладання.

Мотор і внутрішні деталі фенів спроектовані з метою досягнення кращих результатів і максимальної надійності наших продуктів.
У відповідь на потребу в легкості GAMA розробляє і запускає на ринок суперлегкі продукти, в той же час володіє підвищеною потужністю, які підходять для всіх типів волосся.

Ми постійно вивчаємо і проводимо моніторинг технологій і характеристик продуктів, щоб досягати ще більш професійних результатів. Наші розробки - різні лінії продуктів, завжди зі стильним дизайном і з використанням кращих матеріалів і нових технологій. Постійна діяльність в області досліджень і технологічних інновацій, дозволяє нам протягом багатьох років представляти на ринку найновіші технології!


МОТОРИ LONG LIFE

Справжнє серце кожного професійного фена.

AC мотори (змінного струму) 100% Зроблено в Італії, виконані із легких і міцних матеріалів, які можуть працювати більше 2000 годин.
Вони пройшли тести в салонах краси і довели свою високу працездатність: довгий термін служби, роботу при високих температурах, в обстановці з безліччю волосся.
Особливий дизайн внутрішнього конуса був розроблений і створений спеціально для підтримки мотора в чистоті, перешкоджаючи потраплянню волосся і скорочуючи можливість поломок.

Мотор створений для тривалої служби і призначений для постійного, періодичного і тривалого використання.


 

НАГРІВАЛЬНИЙ ЕЛЕМЕНТ

Душа професійних випрямлячів для волосся.

Нагрівальний елемент здатний досягати потрібної температури за короткий час, підтримувати її на постійному рівні і адаптуватися до будь-якого типу волосся. Це головний секрет професійного випрямляча.

З новітнім нагрівальним елементом IHT (Технологія моментального нагріву) всі ці переваги містить в собі одна технологія.
Найвищі температури (до 230 ° C) досягаються миттєво і однорідно передаються на поверхню пластин.
Досить одного руху, щоб зробити бажану укладку, уникнувши термічного стресу для волосся. Таким чином, волосся не пошкоджується і зберігає укладання протягом більш тривалого часу.

У минулому випрямлячам потрібно було багато часу для досягнення максимальної робочої температури і волосся довгий час мали піддаватися нагріванню, що неминуче робило їх пошкодженими.
Коли, більше 10 років тому, ми створили технологію Quick Heat, це зробило революцію в професійній сфері: використання випрямляча для волосся стало більш безпечним, а волосся стали більш захищеними.
Quick Heat - нагрівальний елемент, застосований для випрямлячів, який зробив можливим нагрів за кілька секунд, IHT є останньою технологію з моментальним нагріванням.

 

ІОННА ТЕЕХНОЛОГІЯ

Незамінна для здорового і красивого волосся.

Фени GAMA PROFESSIONAL забезпечені іонною технологією, яка дозволяє зробити волосся блискучим, зменшуючи вологість і статичну електрику.
Негативні іони відновлюють кутикулу волосся, які були слабкими і пошкодженими.
Після укладання, кутикула відновлюється і волосся знову виглядають блискучими і здоровим.
З Gama, Ви забудете про неслухняне волосся і будете насолоджуватися простим, швидким і чудовим укладанням.

 

АКСЕСУАРИ ТА ДИЗАЙН

Завжди різні образи з продуктами GAMA.

Ми вивчаємо кожну деталь, щоб показати явні і незаперечні переваги наших продуктів.
Професійний світ салонів краси - орієнтир для наших інновацій та розвитку наших продуктів.
Фени 100% Зроблено в Італії - це єдині фени на ринку, які мають 2 насадки у комплекті.
Класична насадка 6 мм для укладок на кожен день, професійна ультра - тонка насадка 9 мм, яка дозволяє робити укладку ще більш швидко і акуратно.

Випрямлячі володіють особливою характеристикою - "максимальна гнучкість".
У прямих моделях, особлива форма пластини поряд з високою температурою, до якої здатна нагріватися навіть зовнішня поверхня випрямляча, дозволяють реалізовувати різні укладання за допомогою одного інструмента.
Дійсно, за кілька секунд можливо зробити класичну укладку та об'ємні хвилі за допомогою одного випрямляча для волосся.

 

МАТЕРІАЛИ

Секрет красивого і блискучого волосся.

Тип матеріалів, використовуваних для наших продуктів, безпосередньо впливає на результат укладання. Завдяки великій лінії продукції, стилісти і жінки, яким подобаються наші продукти, можуть вибрати інструмент, виходячи зі своїх побажань до укладання.

ТУРМАЛІНОВА ТЕХНОЛОГІЯ: шар турмаліну, яким покриті пластини, допомагає захищати волосся, роблячи їх блискучими м'якими і шовковистим. Вибравши цей матеріал для наших пластин, ми гарантуємо максимальний захист і високі професійні результати.

ТИТАНОВА ТЕХНОЛОГІЯ: легкість і міцність - основні характеристики професійних продуктів. Титан, яким покриті пластини, робить випрямляч волосся довговічним і міцним, дуже легким і маневреним, гарантуючи в той же час делікатне ставлення до волосся.

КЕРАМІЧНА ТЕХНОЛОГІЯ: пластини з керамічним покриттям особливо делікатні для волосся, допомагають уникати великого термічного навантаження на волосся, яка може їх пошкодити. Волосся вільні і природні.

 

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Підходить для всіх типів волосся.

Вибір потрібної температури для кожного типу волосся - найважливіша деталь для досягнення бажаного результату, без ризику для волосся.

У таблиці вище можна побачити які температури є ідеальними: тонке або пошкоджене волосся вимагають низьких температур від 140 ° до 150 ° C.
Для товстого волосся підійдуть більш високі температури до 230 ° C.
Велика частина випрямлячів володіє можливістю регулювання температури, крім цифрового дисплея, який дозволяє контролювати робочу температуру.

 

ПЛАВАЮЧІ ПЛАСТИНИ

Максимум делікатності для волосся.

Поряд з вибором матеріалу для випрямляча і правильної робочої температури, не менш важливі є плаваючі пластини.
Завдяки пружинам, які перебувають під пластинами, випрямляч здатний ідеально прилягати до волосся під час кожного руху, необхідного для створення укладання. М'які і легкі дотики для максимальної турботи про волосся.

 

ЗАПАМ'ЯТОВУВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

Практичність завжди використовувати одні і ті ж випрямлячі.

Функція пам'яті дозволяє запам'ятати улюблену температуру відповідно до ваших потреб.
При включенні випрямлячі автоматично досягають заданої температури, залишаючи вас в центрі уваги вашого творчого стилю.

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ШНУР

Свобода і маневреність в салонах краси.

Професійний інструмент повинен залишати максимум свободи рухів при створенні зачіски. Всі наші продукти забезпечені шнуром довжиною 3 м, зробленим із пластику й силікону, тобто матеріалів які надають йому гнучкість і міцність.
Деякі моделі фенів забезпечені особливим кріпленням шнура, яке робить фен ще більш легким і маневреним.