ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Продуктивність

Наш погляд спрямований на ринок

Перший професійний випрямляч для волосся був зроблений компанією GAMA в 1969, і з цього моменту ми не переставали стежити за модними тенденціями і образами, створюваними стилістами в салонах краси.

Разом ми створюємо наші продукти, спостерігаючи за повсякденною роботою в салоні краси і намагаючись врахувати всі вимоги до інструментів, необхідним для стиліста. Ми вивчаємо і аналізуємо кожен аспект, використовуючи всі професійні секрети, для того, щоб технічні та зовнішні характеристики продуктів були чудовими.

Висловити просто і швидко бажання стилістів і жінок, які цікавляться модою - наша мета. Продукти GAMA спроектовані і виготовлені на основі ретельного вивчення ринку і в постійному діалозі з експертами.

Разом ми відкриваємо, які характеристики роблять наші продукти унікальними.

 

ЛЕГКІСТЬ і МАНЕВРЕНІСТЬ

Збалансованість і ергономічність GAMA, більш комфортна робота.

Ергономіка - наука, яка вивчає взаємодію людської діяльності і зовнішнього середовища, в якій вона здійснюється. Метою її є пристосування зовнішніх умов до вимог людини.

Проектування об'єктів і інструментів для роботи повинно бути направлено на комфортну роботу людей.
Таким чином, в салоні краси легкість і баланс сприяють комфорту при тривалому використанні продуктів.
Так, наприклад, еволюція фенів сталася в результаті потребності зменшити втому від їх використання для тих, хто робить багато одноманітних дій протягом дня.
Вивчення правильного розташування мотора допомагає знайти баланс для фена, зручна ручка і матеріали, з яких вони виготовлені, сприяють комфортній роботі та дають відчуття легкості.

Більш точні і швидкі рухи, за рахунок зменшення ваги.
Ергономічний дизайн забезпечує маневреність і контроль.
Інноваційний дизайн кріплення шнура передбачає рівномірне намотання шнура на передпліччі, забезпечуючи рівномірний розподіл ваги.

 

ПОДАЧА ПОВІТРЯ І НАГРЕВ

Скорочення часу на створення зачіски з GAMA.

Продуктивність і кількість видуваємого феном повітря зазвичай вимірюється в м3 / год (кубічних метрах на годину), або кількістю повітря, яке виходить через ділянку його стиснення.
Вивчення і створення різних частин фенів (лопасті, фільтр всмоктування, внутрішній конус) разом з потужним мотором дозволяє знайти спосіб збалансованої подачі повітря.

Висока швидкість подачі повітря фенів GAMA дозволяє швидко реалізовувати більшу кількість укладок: швидке укладання значить більше клієнтів в салоні.
Швидкість нагрівання регулюється в залежності від типу нагрівального елементу, вмонтованого в фен, випрямляч або плойку.
Нагрівальні елементи останнього покоління, швидкі і ефективні, дозволяють за кілька секунд досягти бажаних температур і, що найважливіше, зберігати їх на постійному рівні.
Швидка укладка - ось секрет професіоналів світу краси.

 

ПОТУЖНІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ

Фени GAMA, високі температури за найкоротший час.

Потужність, яка вимірюється в Ват- це відношення між напругою у Вольт і силою електричного струму в часі. У фені загальна потужність розподілена між мотором (близько 150 Вт) і нагрівальним елементом.
Форма внутрішнього конуса фена, число витків і тип спіралі, яка є нагрівальним елементом, мотор, який направляє повітря зовні, завдяки збалансованості між собою - в результаті дають високі потужності.

Тільки з нашими фенами високої потужності можливо швидко досягти високих температур, необхідних в салонах краси.
Чим більша потужність, тим ефективніша їх робота.

 

ТИСК ТА БЕРЕЖНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ВОЛОССЯ

Успіх укладок GAMA в салонах.

Тиск зазвичай вимірюється в мм водяного стовпчику. Чим вище його значення, чим сильніше фен може виштовхувати повітря через концентратор (насадку або дифузор).
Чим вище тиск, який у фені утворюється на виході, більше можливість скоротити ту зону, через яку виходить повітря, тобто насадку або дифузор.
Це дозволяє мотору і фену не перегрітися і не зламатися.
Високий тиск фенів GAMA дозволяє виконувати фантастичні укладання, більш довговічні і точні, використовуючи ультра-тонкі професійні насадки.
Для того щоб завершити і поліпшити укладку, можна використовувати професійні випрямлячі із плаваючими пластинами, які дають можливість зробити акуратну і швидку укладку з максимальною турботою про волосся.

 

БЕЗШУМНІСТЬ

Задоволення від спокійної роботи з GAMA

Шум вимірюється в децибелах, і зростання значення шуму слідує за процесом експоненціально- логарифмічного типу, нелінійним.
Це означає, що на рівні середньо- високого шуму, відбувається зростання децибел (напр.3-5 дб), який веде за собою підвищення рівня сприйманого шуму.
І навпаки, зменшення кількості децибел значно зменшує рівень шуму.
Зменшити шум значить зменшити фізичний і моральний стрес.

Щоб зробити роботу і життя в салоні приємною, дуже важливо мати комфортний рівень шуму. Тому, ми виробляємо наші фени, приділяючи велику увагу їх безшумній роботі.