ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Нагороди

В 2012 р. - машинка для стрижки волосся року в Росії

У 2012 р наша лінія машинок для стрижки волосся для чоловіків почала завойовувати визнання. Першою успішною моделлю стала машинка для стрижки волосся GAMA GC585, яка отримала титул "машинка для стрижки волосся року" в Росії на виставці Consumer Electronics Expo в Москві.
Це успіх був досягнутий завдяки сучасному дизайну, функціональності і можливим регулюванням машинки GC585.

 
 

 

В 2010 р.- премія за кращу упаковку

У 2010 р, на 15-ій премії Mediastars (технічна премія в галузі реклами в Італії), за упаковку випрямляча для волосся GAMA Pro Styler було присуджено перше місце в номінації Дизайн Упаковки - Категорія Нехарчові Продукти.
У дизайні упаковки були використані різні матеріали, завдяки комбінації яких була створена нова і сучасна форма упаковки для продажу.

 

В 2010 р.- найкраща рекламна компанія в Італії

У 2010 р завдяки рекламній кампанії "Pack-à-Porter. For the Best only ", створеної агентством ad-group.it, ми завоювали першу премію за кращу рекламну кампанію в пресі у Італії. Італійська Асоціація професіоналів реклами TP вручила премію за рекламну кампанію лінії CP3, яка "під елегантною упаковкою містить унікальну чарівність продукту, створеного для кращих салонів краси".

В 2010 р.- професійний випрямляч волосся року в Швеції

 

У 2010 р Швеція, також, надає нам честь своєю високою оцінкою. Випрямляч для волосся GAMA Styler CP1 Laser Ion Ceramic посів перше місце за результатами випробувань, отримавши найвищу оцінку "5 Hearts", в конкурсі, організованому журналом про красу і здоров'я Icakuriren, а також визнаний професійним випрямлячем волосся року в Швеції.
Це сталося не в останню чергу завдяки іонній технології всередині випрямляча, яка дозволяє зробити волосся блискучим, зменшуючи вологість і статичну електрику.


В 2009 р.- професійний випрямляч року в Польщі

 

У 2009 році ми отримали іншу важливу премію в Польщі.
Наш випрямляч для волосся GAMA Styler CP3 Digital Laser Ion Tourmaline знову зайняв найвищу сходинку подіуму на Poznan International Look, головній професійній виставці Польщі, де був обраний професійним випрямлячем року.
P3 Digital Laser Ion Tourmaline отримав цю нагороду, завдяки інноваційному дизайну і в першу чергу, завдяки технологіям: іонізації, турмаліновим пластин, регулюванню температури і швидкого нагріву QuickHeat®.


 

В 2009 р. – продукт року в категорії "Продукти та Послуги. Persona" в Італії

 

У 2009 р італійські покупці нагородили нас іншою премією за інновації. Більше 8000 покупців вибрали наші продукти, як найбільш інноваційні, за дизайн, упаковку і переваги у використанні і заслуговують титулу "Продукт року".
Наша плойка для волосся GAMA Styler CP1 Laser Ion Tourmaline була обрана "Продуктом року" в категорії Продукти та Послуги. Цей успіх був би неможливий без професійного наповнення цього випрямляча - іонній технології та турмаліну.

 

В 2007 р - професійний випрямляч волосся року в Польщі

Наш випрямляч GAMA Styler CP3 Ceramic перший раз завойовує золоту медаль в Познані на Poznan International Look, найзначнішій професійній виставці у Польщі, будучи обраним професійним випрямлячем волосся року.
Основна причина такого успіху - ергономічний антиковзаючий дизайн і пластини, покриті турмаліном, що дозволяє уникнути температурного стресу для волосся, який може пошкодити їх.

 

В 2006 р. - професійний випрямляч волосся року у Великобританії

Англія теж вибрала наш продукт продуктом року в 2006 році. Під світлом софітів, ще раз наш випрямляч GAMA Styler CP1 Laser Ion Ceramic, переміг на Hair Magazine Awards, як професійний випрямляч року у Великобританії. Іонна технологія і пластини з керамічним покриттям відповідають професійним вимогам в салонах краси Великобританії.


 

В 2006 р. – професійний випрямляч волосся року в Данії

2006 рік для нас - рік багатий на міжнародні нагороди. Перший успіх в Данії, де ми завоювали перемогу на HairStyle & Beauty TEST-VINDER в категорії випрямлячів волосся з продуктом GAMA Styler CP1 Laser Ion Ceramic. Таким чином, Данія оцінила на професійному рівні універсальність і маневреність нашого випрямляча з іонною технологією.