ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Випрямляч Ga.Ma G-STYLE OXY-ACTIVE IHT WIDE & LONG

PRO лінія
Випрямляч Ga.Ma G-STYLE OXY-ACTIVE IHT WIDE & LONG
На складі 1999 1 999 грн
2 175 грн Знайшли дешевше?
Ви зекономите: 176 грн (-8%)
Виробник: Gama
Наявність: На складі
Модель: SI0101
Знижки постійним клієнтам!
Офіційна гарантія якості!
Доставка товарів по всій країні!

Випрямляч для волосся G-STYLE OXY-ACTIVE IHT WIDE & LONG це нова модель, яка володіє новітніми технологіями захисту волосся. GAMA створювала і створює ефективні і безпечні випрямлячі, і з кожним роком покупцеві видаються все більш вдосконалені моделі, практично, з необмеженими можливостями.

Серцем новинки є новітня технологія OXY-ACTIVE. З плином часу речовини, які використовуються при фарбуванні волосся, можуть змінювати їх структуру, шляхом відкриття кутикули і дозволяючи вільним радикалам розвиватися, що призводить до втрати блиску і здоров'я волосся. Технологія OXY-ACTIVE допомагає зберегти здоров'я і зовнішній вигляд волосся, закриваючи кутикулу і оберігаючи волосся від зовнішніх впливів. Активний кисень і іони, які виділяються в процесі роботи випрямляча, борються з дією вільних радикалів, що допомагає зберегти цілісність волосся і колірних пігментів, зберігаючи стійкий блиск і інтенсивність кольору волосся. Активний кисень також забезпечує глибоке очищення шкіри голови, підвищуючи оксигенацію коренів, яка відновлює оптимальні умови для росту волосся.

Додатково до основної технології, модель SI0101 оснащена системою іонізації Ion Plus, яка насичує волосся мільйонами негативних іонів, що сприяють зняттю статики, зраджуючи волосся м'якістю і слухняністю. Іонізація стимулює кутикулу до закриття, та сприяє збереженню природної вологи волосся.

Новинка оснащена широкими і довгими плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям і технологією миттєвого рівномірного прогріву IHT Technology. Розмір пластин становить 33 x 110 мм, що дозволить з легкістю вирівнювати навіть найдовші і густе волосся. Завдяки системі IHT процес вирівнювання займе дуже короткий час і буде максимально ефективним і безпечним. Плаваюча система забезпечить ідеальне зіткнення пластин і компенсує зайвий тиск на волосся, ніж вбереже їх від можливого механічного пошкодження.

Турмалінове покриття володіє чудовим ковзанням по волоссю - мікротравми в результаті тертя виключені. Можливість турмаліну вивільняти негативні іони під час нагрівання і випромінювати м'яке тепло в інфрачервоному діапазоні посприяє додатковому захисту Вашого волосся і прискорить процес роботи з праскою.

Модель має цифрову систему управління з LCD дисплеєм. Регулювання температури в межах 150 - 230 градусів. Такий діапазон дозволить використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся незалежно від їх стану.

G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long дуже простий у використанні. Легка вага і кабель живлення 3 метри з обертанням на 360 ° забезпечать невимушену експлуатацію. Округлий дизайн дозволить не тільки вирівнювати волосся, але і підкручувати їх.

  • Технологія захисту волосся Oxy-Active;
  • Технологія іонізації Ion Plus;
  • Технологія Silver Nano;
  • Регулювання температури нагріву в діапазоні 150 ° - 230 °С;
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин;
  • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів;
  • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям;
  • Технологія миттєвого нагріву IHT;
  • Цифрове управління з дисплеєм.
Випрямлячі
Лінія продукції G-Style
Тип випрямляча Випрямляч
Іонізація/Лазерна Іонізація Так
Покриття пластин Турмалінове
Температура нагріву До 230°C
Терморегулятор Так
Цифровий дисплей Так
Рекомендуємо для Салону/Перукарні

Написати відгук

Рекомендовані товари

Останні відгуки