ПН-ПТ: 09:00-19:00
СБ: 9:00-16:00
НЕД: 10:00-15:00

У кошику порожньо!

Випрямляч GAMA OXY-ACTIVE LOKY BOX

PRO лінія
Випрямляч GAMA OXY-ACTIVE LOKY BOX
На складі 3745 3 745 грн Знайшли дешевше?
Виробник: Gama
Наявність: На складі
Модель: SI0601
Знижки постійним клієнтам!
Офіційна гарантія якості!
Доставка товарів по всій країні!

GAMA LOKY BOX - це справжня професійна станція для випрямлення волосся, яка допоможе перукарям випрямити будь-яке волосся швидко і всього за один крок. Унікальність моделі полягає в тому, що випрямляч має спеціальну базу, в якій можна розміщувати випрямляч, коли він не використовується. База включає в себе панель управління останнього покоління, яка забезпечує настройку всіх режимів роботи випрямляча і регулювання температури з кроком 5 градусів в діапазоні від 150 до 250 C0. Обрана температура відображається на цифровому дисплеї.

Випрямляч LOKY BOX (SI0601) є єдиним професійним випрямлячем на ринку, який нагрівається до температури 250 C0. Таке рішення дозволить впоратися з будь-яким типом волосся максимально швидко і безпечно. Крім того, перукар може задавати настройки режимів роботи утюжка в залежності від свого стилю роботи. Наприклад, якщо Ви працюєте швидко, то можна виставити більш високу температуру, або ж навпаки - знижену, якщо у Вас спокійний повільний стиль роботи.

Коли утюжок розміщений на базі, то включається режим очікування, який підвищує безпеку і економить електроенергію. Автоматичне вимкнення через 1 годину, якщо прилад не використовується, так само гарантує підвищену безпеку експлуатації. Ви можете розмістити стенд з випрямлячем як на столі, так і на стіні, заощадивши місце. Довгий мережевий шнур 3 метри забезпечить хорошу ступінь свободи.

Випрямляч оснащений усіма сучасними технологіями GAMA Professional. Технологія миттєвого нагріву і рівномірного розподілу температури - IHT TECHNOLOGY забезпечує чудові результати роботи. Температури в 230 C0 пластини досягають усього за 14.3 секунди після включення. Кожен міліметр прогрівається однаково і точно - бездоганні результати Вам гарантовані.

Модель SI0601 має плаваючі пластини з турмаліновим покриттям і технологією NANO SILVER. Плаваючі пластини відмінно компенсують зайвий тиск і забезпечують ідеальне зіткнення з волоссям по всій площі в незалежності від товщини пасма волосся. Турмалінове покриття відмінно ковзає по волоссю і забезпечить максимально безпечне випрямлення.

Ширина пластин становить 6 x 9 см - це досить великі пластини, які забезпечать бездоганне випрямлення волосся всього за один раз. Навіть найскладніше волосся не зможе встояти перед такими пластинами.

Технологія OXY-ACTIVE - активний кисень та іони, допомагає зробити волосся більш здоровим і яскравим. Активний кисень забезпечує хороший захист кольору для фарбованого волосся, допомагаючи утримувати фарбувальний пігмент в структурі волоса. Крім цього, активний кисень добре очищає шкіру голови, стимулюючи кровообіг цибулин волосся, що сприяє відновленню і зміцненню здоров'я волосся.

Випрямляч LOKY BOX має в комплекті 3 знімних гребеня різного розміру, які допомагають прочісувати волосся і розподіляти його по поверхні пластин. Різна ширина гребенів дозволяє використовувати їх з різним типом волосся, забезпечуючи ефективне випрямлення. При необхідності гребені можна зняти з утюжка і використовувати його без них. Всі гребені зберігаються в задньому відсіку бази.

 • Професійне випрямлення волосся
 • Система іонізації Ion Plus
 • Регулювання температури нагрівання від 150 до 250 C0
 • База для випрямляча
 • Плаваючі пластини шириною 6 x 9 см
 • Турмаліновим покриття
 • Технологія IHT
 • Технологія Nano Silver
 • Технологія захисту кольору і відновлення волосся Oxy-Active
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
 • Автоматичне відключення через 60 хвилин
 • Режим очікування
 • Знімні гребені для прасування
 • Можливість настінного монтажу
Випрямлячі
Тип випрямляча Випрямляч
Іонізація/Лазерна Іонізація Так
Покриття пластин Турмалінове
Температура нагріву До 250°C
Терморегулятор Так
Цифровий дисплей Так
Рекомендуємо для Салону/Перукарні

Написати відгук

Останні відгуки